Kayıt Ol
 
Dost Yurdu Foruma Hoşgeldiniz...!!!

Forum Kurallarını Okuyun Lütfen...!!!
Okunma sayısı 4522 defa
14 Şubat 2018, 01:48:07
1. Bu sitede Telif Hakkı'na sahip video klip, mp3,wma,wav vs. linklerini paylaşmak yasaktır. Görüldüğü an konu tarafımızca silinir yada editlenir...
Aksi taktirde dogabilecek her türlü yasal sorumluluktan Dostyurdu sitesi sorumlu degildir.
[Linkleri Görmek İçin; Üyeyseniz Giriş Yapın... Henüz Üye Olmadıysanız, Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayın..!!! http://www.dostyurdu.com/forum/index.php?action=register
 

2. Forumda siyasi propaganda,genel ahlaka aykiri küfürlü yazi, hakaret benzeri yazilar yazilamaz. Ayni sekilde, baska bir üyeyi yada ücüncü bir sahsi kücültücü veya hakaret edici yazi yazilamaz.

3. Üyeler Forumda yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun Forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler.Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz.

4. Yöneticiler her yazilan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karsilastiginizda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

5. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bagirmak anlamina geldigi icin kesinlikle büyük harf kullanmak mesajlarda veya konu basliklarinda yasaktir.Konu basliklarini konunun icerigini ifade eden sekilde secmeniz gerekiyor.

6. Forumda yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir.

7. Üye olurken ahlaksiz isim (Nick) secmek, imzalara Siyasi Amacli yazilar yazmak,reklam yapmak ve avatariniza resim olarak forumun düzenini bozan büyük resimler , Admin , Super Moderator ve Moderatorlere ait avatarlari kullanmak kesinlikle yasaktir.. Bu kurala uyulmadigi sürece üyenin kullandigi resim hemen silinip, elinden resim koyma hakki alinir.

8. Forumda hic yazi yazmayanlarin yada uzun zaman Siteye giris yapmayanlarin üyeligi silinme durumlari olabilir.

9. Yöneticiler, yazilan yazinin konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazildigina karar verirlerse yaziyi uygun bölüme aktarir veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi yönetici yetkisindedir.

10. Yönetim tarafindan ayni kisinin birden fazla rumuz veya isimle farkli kisilermis gibi ayni konuda görüs belirttigini tespit etmesi durumunda, kisinin tüm mesajlari silinir ve Foruma girmesi yasaklanir.Yine buna bagli olarak ayni kisinin birden fazla e-mail adresi ile basvurarak farkli isimler ile yazdiginin tespit edilmesi durumunda o üye Forumdan uzaklastirilir.

11. Bu Forum gönüllü ve amatör katilim anlayisiyla fikir alis-verisinde bulunulmasi icin kurulmustur. Amac disi kullanilmamasi gerekmektedir.

12. Forumun isleyis ve kurallari konusunda katilimcilari bilgilendirmek Forumun veya moderatorlerin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir.

13. Forum kurallarina uymayan katilimcilarin Foruma yazi yazmasi engellenecektir.

14. Forumlarda baska bir sayfanin yada Forumun reklamini yapip adresini vermek kesinlikle yasaktir..

15. Ahlak disi konular acmak yasaktir..

16. Forumda Avatar resimleri için boyut sınırı 175*175 Pixel'dir. İmza resimleri için boyut sınırı 600*220 pixel'dir.

17. Başka sitelerin linklerini yayınlamak sıcak bakmadığımız bir durumdur. Eğer yayınlamak istiyorsanız yinede altına mutlaka hangi siteden alıntı olduğunu yazmalısınız aksi takdirde mesajınız silinir ve devam etmeniz halinde forumdan uzaklaştırılırsınız.

18. Verdiğiniz linklerin içeriğinden siz sorumlusunuz. Kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz ve ayrıca linkteki dosyanız şifreli ise şifresinide yazmak zorundasınız.

19. Forumdaki bazı bölümleri yazdığınız mesaj sayısına göre açılabilir şekilde olabilir. Sırf bu bölüme bakmak için ilgisiz ve konu dışı mesaj yazmak yasaktır.

20. Forumda kimsenin dini görüşüne karışamayız. Herkes dilediği dini seçmekte ve yaşamakta özgürdür. Ancak forumda dini kısımda adı geçen başlıklar dışında konu açmak yasaktır. Hiçbir inancı küçük düşürücü konu açılamaz veya yorum yapılamaz. Israrla bunu tekrar edenler önce uyarılıp devam etmeleri halinde süresiz uzaklaştırılacaklardır.

21. Pm yoluyla üyelere küfür etmek veya sarkıntılıkta bulunmak, rahatsız etmek yasaktır. Bunu yapan uyarılmaksızın süresiz banlanacaktır.

Bu Yaziyi Okuyup Foruma Üye Olan Herkez Anlasmayi Kabul
Etmis Demektir.

Forum Kurallari Her Zaman Degistirebilir Ve Degistikten Sonra Hemen Gecerlidir..


Saygılar...

www.dostyurdu.com
dostyurdu@hotmail.com

Kayıtlı