Kayıt Ol

Forumumuzda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle

Komik SMS Mesajları
Okunma sayısı 1629 defa
19 Şubat 2018, 01:15:17
1) Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç.

2) Iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler, biri benzin pompasini tutmus digerine puskurtmus , digeri ona saskin bir bakisla: "Bu yaptigin normal mi?"demis. Digeri ise:"Hayir kursunsuz.".demis.

3) Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var ,muhim olan miktarı.

4) Bir Daha Kumar oynamıyacağıma Bahse girerim

5) BU GüZELLLiK,BU ZEKA, BU AKIL, HELE SU ANLAM DOLU GöZLERiN BüYüSü ALLAH BüTüN GüZELLiKLERi BiR YERDE TOPLAMIS. NEYSE KENDiMDEN COK BAHSETTiM SENDEN NABER?

6) ARABA ISIK HIZINI GECERSE NE OLUR CEVAP : FARLAR ARKADAN GELIR.

7) SEYTANA KÜLAHINI TERS GIYDIRDIM MAKSAT INSANLIK OLSUN.

Cool geçenlerde bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun.

9) Bir goz gordum masmavi denizin dibine sinmis,bir goz godrum simsiyah gecelerden bezmis , bir goz gordum yemyesil yapragi ucuna degmis , bir goz gordum mosmor ustune yumruk yemis

10) Niye öyle aptal aptal bakıyorsun? Benim ben, cep telefonun. Çantanda durmak boğucu ve karanlıktı. BENİ ÇIKARDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

11) Biliyor musun, az önce ne olduğunu çok iyi biliyorum ben.. Ne mi oldu? Telefonuna bu mesaj geldi.

12) Fazla düşünme, bakma öyle bön bön. Mesaj geldi işte, okusana kardeşim.. Sana bir de nasihat vereyim bari; Ne kadar az düşünürsen hayatta o kadar başarılı olursun!

13) Tanrıdan bir çiçek istedim, o bana bir bahçe verdi. Tanrıdan bir ağaç istedim, o bana bir orman verdi. Tanrıdan bir salak istedim senin numaranı verdi.

14) Kaynanamı kaybettim. Görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur.

15) Bataryası zayıf rüyalarımda, kapsama alanı dışında kalan canım sevgilime, şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım, şimdi yüreğimde full çeken hattımla seninleyim.

16) Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERIM.

17) Sabah kahvaltı edemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlen yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Akşam yemek yiyemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece uyuyamıyorum çünkü açımmmm!

18) Sürün! ölene kadar sürün. Annende sürünsün babanda. Sülalen hep sürünsün. Olene kadar sürünün.(arko krem) sürünün.

19) bagirsak kurtlari, bagirsakta yasar, bagirmasakta.

20) Seni ilk gördümde Babamin gömlegini ütülüyordum. Sen bana baktin, ben sana baktim, hem kendimi hem babamin gömlegini yaktin!!

21) Adamın biri tuvalete atlamış, niye? Çünkü kendini bi bok zannediyomuş.

22) Adamın birinin kafası kızmış vücudu erkek.

23) Yüregim seni görmeden birhos olir, yanir yanir tutisir, canim tursi istir, aksam olir davarlari sayirem, sayirem bir davar eksik cikir birde bakiremki SEN YOKSIN.

24) Adam aklını kurcalamış , bozulmuş.

25) Kadin HAKKI diye birsey yoktur,HAKKI erkek ismidir!

26) Seni seviyorum inan ugruna ölürüm dedi! Ispatla ozaman dedim; ÖLDÜ ENAYI

27) Adamın biri tuvalete yapmış, karısı baloya gidememiş.

28) Adamın biri hakkını aramış meşkul çıkmış.

29) Adamın canı sıkılmış, gevşetememişler.

30) Vur kalbime hançeri, yüregim parçalansin; fazla derine inme, çünkü orda sen varsin.

31) Babam sağolsun ama arabayı ben aldım.

32) Bu renkteki tek kamyon benimki,bir tane daha vardı geçen gün yıkadılar.

33) Arsizin yuzune tukurmusler,"Kapsama alani disindayim"demis.

34) El elin esegini cep telefonuyla arar.

35) Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar.Çünkü onlara yüzme öğretmiştim.

36) COK YARDIMSEVERIMDIR BUTUN YARDIMLERI KABUL EDERIM .

37) Dost kara günde KARANLIĞA KARIŞIR.

38) Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

39) Bu tüp bebek hatalı, hep GAZ kaçırıyor.

40) Her horoz kendi geri dönüsüm kutusunda öter.

41) Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok.

42) Her politikacının bir DARBE yiyişi vardır.

43) Türkçeyi katlettiler.CÜMLEmizin başı sağolsun.

44) Ali babanın bir ÇİFTliği var. Veli babanın bir TEKliği.

45) Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin. Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle...

46) Amerikan üroloji derneginin üst ekstremite kurulunun yaptigi son arastirmaya göre SALAK insanlar mesajlari okurken telefonlarini sag elde tutuyor...

47) Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir. Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli korluk, okuzlerde bi anlik gulumseme yapar!

48) Beyninizi yeniliyoruz bekleyiniz. beyin araniyor. araniyor. araniyor. i ih. bulunamadi.

49) Bahar-i Gullerden Endamli Bayan.Sizinle Muabbet-i Lütuf etmek Gönlü harabemi tamir-i müdafa edecektir. Sizin cevab-i müstesnanizi bekliyorum.

50) Sana bir sey söyleyecem bir daha beni rahatsiz etme. Benim pisliklerle isim yok keske seni tanimasaydim hayatimi mahvettin allah cezani versin alçak (SIGARA)

51) Kalbimi verdim ona saklasin diye salak buzdolabina koymus kokmasin diye.

52) Temeli idam edeceklermis.Temele sormuslar son bi sozun var mi diye: Temel demis ki: HABU BAGA Bi DERS OLSUN.

53) Affetmek en büyük intikamdir diyorlar, hadi intikamini al?

54) Adam eczaneye gitmis bana pire ilaci lazim demis eczaci pirenizin neyi var demis

55) Birini sevdim araba çarpti birini sevdim kanserden öldü birini sevdim çatidan düstü bak kizdirma seni de severim ha.

56) Sana yaza yaza yaz geldi, mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama konturum bitti

57) Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim. Rampada gecme beni duzde ezerim seni.

58) Dün eski dostlarla karsilastik. Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik