Kayıt Ol
 
Sitemizde Verdigimiz Porgram indirme linkleri Çalışmıyorsa KIRIK LİNK BİLDİR yazısına tıklayınız...

Facebook'tan Video İndirin...
Okunma sayısı 21441 defa
20 Şubat 2018, 17:49:49
Mozilla Firefox kullanarak kullanıcı Scriptlerinin çalışmasını sağlayan Greasemonkey Eklentisiyle hazırladığımız Facebook Video indir Scriptini kullanarak Facebook ‘ ta yayınlanan videoları tek tıkla direk indirebilirsiniz, veya video ya ait url ile zamzar.com’ a yönlendirerek farklı formatlarda convert edebilirsiniz. Blog veya web siteniz varsa yayınlayabilmeniz için vereceği embed kodlarını blogunuza ekleyerek Facebook videolarını kolaylıkla sitenize ekleyebilirsiniz.


Peki Facebook’tan Video Nasıl indirilir ? 1- Öncelikle Mozilla Firefox kullanmamız gerekli
2-Facebook Video indir Scripti nin çalıştırmak için Greasemonkey Eklentisini buradan kuruyoruz https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748 . Eklentiyi kurduktan sonra firefox u yeniden başlatmanız gereklidir , yeniden başlattığınızda Mozilla Firefox’un sağ alt köşesinde bu maymun ikonu görüyorsanız şimdi sıra hazırladığımız scripti Mozilla Firefox ile Bu sayfa üzerinde iken ” Facebook Video indir http://static.kursatsenturk.com/web/js/facebookvideo.user.js Scripti” < — bağlatıya tıklıyoruz ve aşağıdaki resimdeki gibi Scriptin Çalışması için yüklüyoruz


 Yukarıda bahsedilen işlemlerin tamamını uyguladıysanız Sorunsuz olarak Facebook’tan videoları indirebilirisiniz.
Şimdi Mozilla Firefox ile www.facebook.com ‘ a giriş yaparak videoları altına eklenen videoyu indir bağlantısına tıklamakta ..

Kayıtlı