Kayıt Ol

Sitemizde Verdigimiz Porgram indirme linkleri Çalışmıyorsa KIRIK LİNK BİLDİR yazısına tıklayınız...

Kendinizi bu bölümden tanıtarak başlayabilirsiniz!
Okunma sayısı 9745 defa
14 Şubat 2018, 01:55:29
Bu Siteyi kurmamdaki amacım güzel paylaşımların oldugu bi yer ve sanal dünyada aranılan özellikleri bi nebzede olsa kendi sitemde siz değerli üyelerimize sunmaktır.

Kişsel tanıtıma gelince Kendi halinde biri dersek yeterli olur sanırım..

21 Şubat 2018, 01:37:06
Herkese Merhabalar; Benim adım nickimdende anlaşılacağı gibi arda... 23 yaşında kumral bir arkadaşınız olarak; istanbulda yaşamaktayım, şuanda yüksek lisansımı bitirmeye çalışıyorum, hatta kafayı yemek üzereyim... Sevgili dostyurdunun mütevazi tanıtımı üzerine sanırım bukadarı yeterli olmuştur, daha detaylı tanışmak isteyen arkadaşları msn'e beklerim;)                                             

Bu arada sevgili kızılçören aramıza hoşgeldin, güzel dileklerin için dostyurdu.com adına teşekkür ederim... site kurucusu dostyurdu ile görüşürsen böyle bir siteye kolaylıkla sahip olabileceğini öğrenebilirsin... herzaman görüşmek üzere...

Sırada bekleyen diğer arkadaşlarda kendilerini tanıtabilirler sanırım di mi?

21 Şubat 2018, 01:38:11
Sayın site kurucusu DOSTYURDU, adındanda anlaşılacağı gibi art niyeti olmayan,topluma hizmet vermeyi, tanışmayı ve birazda eylenmeyi amaclayan halisane bir site olduğu anlaşılmaktadır.
Bu acemi halimle sitenizi didik didik ederek gezdim ve çok beyendim elinze ve yüreyinize sağlık.  Ben yaşlı biriyim doğrusu ki böyle şeylerle uğraşmaya utaniyorum bu yüzden cevreme pk caktımamaya özen gösteriyorum.
Herkezin böyle bir siteye sahip omasını arzu ettiği gbi,bende böyle bir siteye sahip olmayı isterim. benimde  kendime göre projelerim var. Acaba diyorum biyle birsite de bana  yapabilirmisiniz. Eğer yardımcı olur bana yol gösterecek olursanz çok sevinirim. Ve ben bu işi yapabileceğime inaiyoru. Sağlıçakla kalın Allaha amanet olun

21 Şubat 2018, 12:42:27
Sevgi saygı değer arkadaşlar herkese merhaba ,ismim Ahmet YAKA 1970 trabzon doğumluyum.bursa da oturuyorum.inşaallah ilerki günlerde daha iyi paylaşımlarımız olur.hepinize hayırlı günler diliyorum.

21 Şubat 2018, 12:47:21
Aramıza Hoşgeldin  Ahmet insallah bekledigin dostluk degerini  aramızda bulacaksın.

Sevgi saygı değer arkadaşlar herkese merhaba ,ismim Ahmet YAKA 1970 trabzon doğumluyum.bursa da oturuyorum.inşaallah ilerki günlerde daha iyi paylaşımlarımız olur.hepinize hayırlı günler diliyorum.

21 Şubat 2018, 12:53:00
merhaba ben kayseriden emik.üniversite öğrencisiyim 22 yaşındayım.hayatta hep mutlu olmayı bu mutluluğuda dostlarla paylaşmayı severim.biliyorumki mutluluk insanın kendi elindedir en hüzünlü anda bile gülmeyi başaran insan olmak çok önemli.hayatı güzel görmek isteyen herkese selam olsun.bir gül için bin dikene katlananlara da selam olsun.

21 Şubat 2018, 12:56:00
MERHABA BEN TARIK. YENİ KATILDIM ARANIZA VE ÖNCELİKLE İNCELEDİM  TABİ.KONULAR ÇOK İDEAL BU YÜZDEN BU ORTAMDA BULUNMAYI UMARIM SEVECEĞİM.GAZİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ  MEZUNUYUM.ŞU AN AMASYA POLİS OKULUNDAYIM .İYİ DİLEKLERİMLE .....

If you want to see me;look in heart...

21 Şubat 2018, 12:57:02
kenandabirkuyu  mikrotebessum Aramıza hoşgeldiniz sitemize üye olan katılım yapan tüm arkadaşlara canı gönülden yürekten teşekkürler.Bu paylasımlarınızın  artrak devamını  beklerim.Saygılar hepinize..

21 Şubat 2018, 12:59:45
sevgili arkadaşalar ben emik kayseriden üniversite öğrencisiyim bu sitede iki üyeliğim var kendabirkuyuda benimdi şifresini unuttuğum için yeni bir kullanım almak zorunda kaldım.bu site çok hoşuma gitti temiz iyi insanların bulunduğu bir yer olduğu belli hepinize selam olsun .sevgili arkadaşlar Alalh'ı bilen ona sığınan bütün kardeşlerim bizler çok şanslıyız .lütfen hepinizden rica ediyorum inanmayan ,bir yokluğun içinde kıvranan kardeşlerimize dua edin onlarada RABBİMİZ yardım etsin hepinizden tüm insanlık için dua diliyorum ALLAH'a emanet olun.

21 Şubat 2018, 13:00:35
Sevgili arkadaşlar hepiniz aramıza tekrar hoşgeldiniz, daha kaliteli ve yoğun paylaşım için diğer arkadaşlarında kendilerini tanıtmalarını ve samimiyet içinde bir ortam oluşmasını diliyorum... herkese sevgiler...

21 Şubat 2018, 13:01:56
insanın kendini tanıtması hoş demi ben hem kenandabirkuyu hemde kenanbendebirsızı olarak katılıyorum ikiside benim bende biyoloji okuyorum okuyan tüm kardeşlerime Allahtan sabır diliyorum ilk sınıf benimkisi ama şimdiden yoruldum hayat çok zooooooooooooooooooooorrrrrrrr be dostlar

21 Şubat 2018, 13:04:25
 :D Merhabalar ben Destan kendimi tanitmakta gec kalmiyayim bi  siteye ilk acildiginda 3 cu kisi olarak  uye oldum ama masalah  en son ben yaziyorum  ))) benimde tuzum biberim olsun bende kosenize katilayim  bende  sevgili  site sahibi arkadasimi yanliz birakmayim  sevgili arkadasim  seni  yanliz biraktim biliyorum  ama simdi burdayim  sizinleyim  islerimin yogunlugundan doalyi  gelemiyorum sende bilyiorsun ama zaman buldukca burda olacagim ayrica arkadaslar hepinizin  yazisini okudum hepinizlede tanistigima sevindim  hosgeldiniz  umarim guzel dostluklar arkadasliklar olur saygilarimla  

21 Şubat 2018, 13:07:54
Ehh hemen hemen herkes tanitmis kendini bir ben kalmisim bende tanitam kambersiz dugun olmazmis  ;D ;D

burayi nerden ve nasil buldumu sormayin uzun konu  ::) simdik tanitima geldi sira ben Almanyadan katiliyorum adim Mühürgözlüm ( gercek ismimi asla demem  ;D ) 26 yasindayim evliyim yarismaci arkadaslara basarilar dilerim  :D

Bizi burda böyle guzel bir ortamda bulusturan sayin Admine sonsuz tsklermi yolluyorum

21 Şubat 2018, 13:13:16
Ben Hüseyin Yunanistan İskeçe'de yaşıyorum. Batı Trakyanın En güzide olan Bir Derneğin Yöneticisi ve sekreteriyim. Bu derneğin adı İskeçe Türk Birliği'dir Kuruluş Tarihi ise 1927 Sitemizden bazı faaliyetlerimizi ve bizler hakkında bilgi edinebilirsiniz.www.iskeceturkbirliği.com e-mail: itb1927@yahoo.gr. dostyurdu sitesini uzun bir incelemeden sonra kendimi tanıtmaya karar verdim. Siteyi çok sevyeli ve bilgi dınatımlı buldum. tebrik ediyorum ayrıca İskeçe Yunanistan şehrinden tüm arkadaşlara ve üyelere selamlar

21 Şubat 2018, 13:14:03
sevgili arkadaşlar, hmu1970, mühürgözlüm ,destan, kenandabirkuyu ve diğerleri hepiniz aramıza hoşgeldiniz.... paylaşımlarınızın devamını dileriz...

kenandabirkuyu bende kimya mezunuyum aynı zamanda ylisans ı bitirmek üzereyim sayılır, daha 1.sınıftan bilim için zor dersennnn ooooo sonu hiç gelmez, iyi çalışmalar...