Kayıt Ol
 
Forumumuzda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle

Facebook'tan Video İndirin...
Okunma sayısı 141 defa
20 Şubat 2018, 14:19:49
Mozilla Firefox kullanarak kullanıcı Scriptlerinin çalışmasını sağlayan Greasemonkey Eklentisiyle hazırladığımız Facebook Video indir Scriptini kullanarak Facebook ‘ ta yayınlanan videoları tek tıkla direk indirebilirsiniz, veya video ya ait url ile zamzar.com’ a yönlendirerek farklı formatlarda convert edebilirsiniz. Blog veya web siteniz varsa yayınlayabilmeniz için vereceği embed kodlarını blogunuza ekleyerek Facebook videolarını kolaylıkla sitenize ekleyebilirsiniz.


Peki Facebook’tan Video Nasıl indirilir ? 1- Öncelikle Mozilla Firefox kullanmamız gerekli
2-Facebook Video indir Scripti nin çalıştırmak için Greasemonkey Eklentisini buradan kuruyoruz You are not allowed to view links. Register or Login . Eklentiyi kurduktan sonra firefox u yeniden başlatmanız gereklidir , yeniden başlattığınızda Mozilla Firefox’un sağ alt köşesinde bu maymun ikonu görüyorsanız şimdi sıra hazırladığımız scripti Mozilla Firefox ile Bu sayfa üzerinde iken ” Facebook Video indir You are not allowed to view links. Register or Login Scripti” < — bağlatıya tıklıyoruz ve aşağıdaki resimdeki gibi Scriptin Çalışması için yüklüyoruz


 Yukarıda bahsedilen işlemlerin tamamını uyguladıysanız Sorunsuz olarak Facebook’tan videoları indirebilirisiniz.
Şimdi Mozilla Firefox ile You are not allowed to view links. Register or Login ‘ a giriş yaparak videoları altına eklenen videoyu indir bağlantısına tıklamakta ..

Kayıtlı